PROJEKTNA AKCIJA - GARDEROBNI ORMARIĆI ZA ŠKOLU

Osnovna škola Krapinske Toplice ima garderobne ormariće dvadesetak godina. Mnoge generacije učenika koristile su ormariće za odlaganje papuča i jakna. Oni još uvijek  čuvaju  tajne učenika koji su ostavljali svoje stvari u njima. Pretrpjeli  su mnoge udarce i popravke, no mislimo da je došlo vrijeme da ih obnovimo i pokušamo zajedno uljepšati prostor, dati novi  izgled hodniku.

Što želimo postići novim ormarićima?

Zamjenom starih ormarića želimo učenicima učiniti prostor ljepšim, a u njima pobuditi osjećaj odgovornosti i svijest o čuvanju školske imovine.

U ormariće će se odlagati odjeća i obuća te knjige, plakati i ostali  pribor.

Potrebna nam je pomoć svih koji žele sudjelovati u projektu kako bismo ga  realizirali. Škola će, osim  donacijama i pripomoćima poduzetnika, zamoliti  sve ostale da podupru naš projekt pomoću akcija i sudjelovanja u mjestu i županiji te šire; naša će učenička zadruga „Zvirek veselja“ sakupljati sredstva za kupnju garderobnih ormarića.

Slika: Novi ormarići

Škola otvorena za suradnju

Svim svojim znanjem i iskustvom učitelji će zajedno s učenicima i ravnateljem pomoći  u realizaciji projekta uključivanjem u sajmove i donatorske sastanke, a za istu potrebu moguće je uplatiti sredstva na žiro račun škole.

HR642340091110026143 sa naznakom  „za ormariće“.

objavio: Marijo Balašković   datum: 27. 3. 2019.