Dječaci Pavlove ulice

PREDSTAVA  DJEČACI PAVLOVE ULICE

Učenici viših razreda naše škole pogledali su 29.10.2014. u zagrebačkom kazalištu KNAP predstavu Dječaci Pavlove ulice.

Iz kazališta su izašli zadovoljni, puni doživljaja, posebice obradovani činjenicom da su se nakon predstave mogli družiti i slikati s glumcima.

Po povratku u školu učenici su ispunili zadatke vezane uz predstavu na satovima Hrvatskog jezika: razgovarali su o predstavi, ispunjavali listiće vezane uz nju, komentirali je. Predstavu su također povezali, zbog njezine tematike, ideje i odnosa među likovima i s Građanskim odgojem.

Jedan od vrlo uspješnih komentara predstave napisala je učenica 8.b, Marija Matovina. Ako ga pročitate, vidjet ćete koliko naši učenici znaju o kazalištu, ali i kakvi su njihovi pogledi na međuljudske odnose u svijetu u kojem žive.

Kliknite opširnije i pronađite rad Marije Matovina

Priloženi dokumenti:
Komentar_predstave_Djecaci_Pavlove_ulice.doc (38.50 KB)

objavio: Marina Prebila Rožić   datum: 11. 12. 2014.