Ukupno: 249477
Ovaj mjesec: 151
Ovaj tjedan: 285

UČENICE I UČENICI NAŠE ŠKOLE DOMINIRALI NA ŽUPANIJSKOM KROSU

U srijedu, 7. 11. 2012. održan je  u  Krapinskim Toplicama županijski kros učenika osnovnih i srednjih škola. U konkurenciji 436 natjecatelja iz 26 osnovnih i 8 srednjih škola ponovo su dominirali učenici naše škole. Na zahtijevnoj, mokroj stazi učenici naši trkači su osvojili 5 pojedinačnih medalja i 4 pehara.

U konkurenciji učenica 5. i 6. razreda naša ekipa u sastavu Mateja Golubić, Marija Matovina, Petra Blažičević i Leana Papeš osvojila je drugo mjesto.

U konkurenciji učenika  5. i 6. razreda Kristijan Kramarić osvojio je prvo mjesto, Perica Pracaić 3. mjesto, a momčad u sastavu Kristijan Kramarić, Perica Pracaić, Matija Mihaliček i Leon Šimić osvojila je prvo mjesto .

U konkurenciji učenica 7. i 8. razreda Petra Fuček  je bila  3. a ekipa u sastavu Petra Fuček, Marinela Kovačić, Monika Kozjak i Patricija Pevec osvojila je prvo mjesto.

U konkurenciji učenika 7. i 8. razreda pobijedio je Nikola Buovac a Josip Kantolić je bio drugi. Momčad u sastavu Nikola Buovac, Josip Kantolić, Neven Pracaić i Marijo Koprivnjak osvojila je uvjerljivo prvo mjesto.

I ženska i muška ekipa plasirale su se na poluzavršno natjecanje koje će se održati na proljeće u Bjelovaru gdje će pokušati ostvariti plasman na Državno prvenstvo.

Čestitke svim natjecateljima kao i svim učenicima koji su sudjelovali u organizaciji i provođenju ovakve velike manifestacije!!!

PS: U prilogu možete pročitati kompletne rezultate krosa

objavio: Željko Fort   datum: 7. 11. 2012.