Održan jubilarni festival „Ja zvijezda“

U petak, 17. svibnja održan je jubilarni 10. festival „Ja zvijezda“ na kojem su svoje glazbene i plesne talente demonstrirali učenici naše škole.

Nakon uspješne audicije te niza proba i vježbi pod mentorstvom Marte Turkulin Horvat i Marcele Varga, naši mladi talenti iz svih razreda hrabro su izašli na pozornicu Doma kulture Krapinske Toplice te zaplesali i  zapjevali svoje omiljene pjesme. Nakon dvanaest točaka u izvedbi naših učenika te jedne bivšeg učenika i nekadašnjeg izvođača na festivalu Juraja Horvata publiku je oduševilo veliko finale tijekom kojeg se na pozornici stvorio pravi gusarski brod.

Projekt „Ja zvijezda“ ima tradiciju dugu već 24 godine. Prvi festival inicirale su 1999. godine Vesna Belina, Danijela Ilijaš, Katarina Cerovec, Marta Turkulin Horvat i Marcela Varga, članice Društva naša djeca Krapinske Toplice koji je i ove godine pokrovitelj događanja. Festival su podržali i gospođa Tončika Pavliša koja je osmislila i izradila medalje za sve sudionike te Maximus Media koji je osigurao rekvizite za gusarski brod.

objavio: Daria Mikulec   datum: 25. 5. 2023.