UČENICE I UČENICI NAŠE ŠKOLE DOMINIRALI NA ŽUPANIJSKOM KROSU

Dana 28.10. je u Krapinskim Toplicama održan županijski kros na kojem je sudjelovalo 26 osnovnih i 7 srednjih škola s ukupno 432 trkača. Učenici naše škole su ostvarili odlične rezultate u svim kategorijama. Učenice 5.i6. razreda osvojile su ekipno 2. mjesto,  kao i učenici istih razreda. Još su bolji bili učenici 7. i 8. razreda koji su pobijedili i u muškoj i u ženskoj kategoriji te su kao pobjednici stekli pravo sudjelovanja na poluzavršnici Državnog prvenstva osnovnih škola. U pojedinačnoj konkurenciji na pobjedničkom postolju se našlo petero naših učenika. Klaudija Kelemović je pobijedila u konkurenciji učenica 7. i 8. razreda, Jelena Filipaj je osvojila 3.mjesto, a Krešimir Vdović, Vedran Kramarić i Kristijan Očić su osvojili prva tri mjesta u konkurenciji  učenika 7. i 8. razreda.

Ekipe su sačinjavali sljedeći učenici:

5. i 6. ž) Karmela Krklec, Martina Horvatek, Monika Kozjak i Patricija Pevec

5. i6. m) Kristijan Kramarić, Neven Pracaić, Mario Koprivnjak i Nikola Sinković

7. i 8. ž) Klaudija Kelemović, Jelena Filipaj, Lucija Goluban i Mateja Koprivnjak

7. i 8. m) Krešimir Vdović, Vedran Kramarić, Kristijan Očić i Josip Rupčić

Čestitke svim učenicima!!!

U prilogu možete pročitati ukupne rezultate s natjecanja.

Priloženi dokumenti:
REZULTATI_ZUPANIJSKOG_KROSA_ODRZANOG__28.doc (755.50 KB)

objavio: Marijo Balašković   datum: 2. 11. 2011.