Mala nagrada Gjalski 2011.

Učenici naše škole i ove su godine, već tradicionalno, svojim radovima sudjelovali na natječaju za Malu nagradu Gjalski. Na svećanosti održanoj 25.10.2011. u OŠ K. Š. Gjalskog u Zaboku učenik 8.a razreda, Fran Petrač, za svoj je rad "Raspjevana slagalica strave" dobio treću nagradu, dok je rad Mislava Kuštana iz 8.b, "After Gjalski-Crikvenica", pohvaljen.

Učenici naše škole i ove su godine, već tradicionalno, svojim radovima sudjelovali na natječaju za Malu nagradu Gjalski. Na svećanosti odražanoj 25.10.2011. u OŠ K.Š.Gjalskog u Zaboku učenik 8.a razreda, Fran Petrač, za svoj je rad "Raspjevana slagalica strave dobio 3. nagradu dok je rad Mislava Kuštana iz 8.b, "After Gjalski-Crikvenica", pohvaljen. Njihova je mentorica profesorica Sonja Kuštan. Na natječaju su svojim radovima sudjelovali i učenici Daria Bedeniković i Marko Buovac iz 8.a, Dora Tramišak iz 8.b, Matea Kobaš iz 5.a te Marko Loina iz 5.b razreda. Svi smo zajedno uživali na prekrasnoj priredbi u Zaboku slušajući literarne radove naših prijatelja iz drugih škola te glazbene izvedbe učenika zabočke glazbene škole. Ipak, najuzbuđeniji smo bili kad smo shvatili da su i naši dečki nagrađeni te slušajući njihove radove koje su izvrsno interpretativno pročitali za što su nagrađeni velikim pljeskom i pohvalama. Velika je čas dječacima bila što ih je osobno pozdravio i pohvalio urednik Modre laste, gospodin Borna Lulić. Svim učenicima koji su sudjelovali na natječaju, a posebno slavljenicima, čestitamo! Ostale pozivamo, pridružite nam se , pišite, stvarajte , uživajte u ljepoti pisane riječi!

Priloženi dokumenti:
Fran_i_Mis-Gjalski_2011..doc (43.50 KB)

objavio: Sonja Kuštan   datum: 26. 10. 2011.