Dani kruha

Dana 25.10.2019.god. obilježili smo Dane kruha u našoj školi. U prizemlju škole postavljeni su stolovi gdje su učenici mogli odložiti svoje delicije koje je župnik Marijan Gradinščak  blagoslovio, a učenici zajedno sa učiteljima blagovali. Bilo je lijepo osjetiti mirise svježe pripremljenih proizvoda, kao i veselje učenika prilikom blagovanja. Zahvaljujem svim učenicima koji su donijeli proizvode za Dane kruha. Isto tako, zahvaljujem svim roditeljima, bakama i djedovima, te svima onima koji su pomogli učenicima u pripremi proizvoda za Dane kruha. Dio proizvoda je spakiran u kutijice i odvojen za prodaju kako bi se novac dobiven od prodaje upotrijebio za dobrobit naših učenika. Skupljeno je 3500 kn. Hvala našim kuharicama, spremačicama kao i profesorima koji su pomogli oko spremanja proizvoda za prodaju u parku Bolnice. Veliko hvala svim učenicima koji su odvojili svoje slobodno vrijeme kako bi pomogli u prodaji. Posebno se zahvaljujemo i dvjema mama naših učenika, gospođi Kušer i gospođi Jug.

objavio: Nikola Jakopčević   datum: 28. 10. 2019.