NOGOMETAŠI U POLUFINALU ŽUPANIJSKOG PRVENSTVA

U petak 4. 10. odigrano je 1. kolo Županijskog prvenstva u nogometu. Momčad naše škole nastupila je u Gornjem Jesenju gdje je u prvoj utakmici izgubila od Đurmanca s 5:2. U drugoj utakmici pobijeđen je Brestovec Orehovički sa 7:1 a u trećoj pobijeđen je domaćin rezultatom 5:0. Osvojeno je drugo mjesto koje je omogućilo nastup u drugom kolu. Natjecanje je održano 16. 10. u dvorani Srednje škole Krapina. Poslije odlične igre pobijeđene su momčadi iz Donje Stubice s 4:0, Velikog Trgovišća s 3:0 i Konjšćine s 5:4. Osvojeno je prvo mjesto i osiguran nastup u polufinalu koje se igra na proljeće.

Za momčad su igrali MATEO ŠĆURIC, LUKA MUŠICA, NIKO NOVAK, LUKA RUŽAK, ANTONIO LAŽETA, DAVID KEREP, NEVEN OČIĆ, MAKS KUŠER, JAN RADOVEČKI I IVANO HORVATEC

objavio: Željko Fort   datum: 16. 10. 2019.