NAŠA ŠKOLA PONOVO DOMINIRALA NA ŽUPANIJSKOM KROSU

Dana 5.3. održano je  u Šemnici Županijsko prvenstvo za učenike osnovnih i srednjih škola u krosu . Naša škola je već tradicionalno bila najbolja. U kategoriji učenica 5. i 6. razreda DORA KRUŠLIN, LUNA KLJUČEVIĆ, GABRIELA HALAPIR I PAOLA POGAČIĆ  osvojile su 5. mjesto ekipno.

U kategoriji učenika 5.i 6. razreda pobijedio je LOVRO  STEPIĆ, DAVID GUMBAS je bio 4. DAVID KEREP 6. a MAKSIM TIŠLAR 7.. Ekipno dječaci su osvojili 1. mjesto i stekli pravo nastupa na državnom prvenstvu.

U kategoriji učenica 7.i 8. razreda pobijedila je IVANA TELIŠMAN, LUCIJA KLJUČEVIĆ je osvojila2. mjesto LEONA ŠOŠTARKO 7. a TENA STEPIĆ 11.

Ekipno cure su osvojile 1. mjesto i stekle pravo nastupa na državnom prvenstvu.

U kategoriji učenika 7. i 8. razreda momčad u sastavu IVAN KUČKOVEČKI, DOMINIK GOLUBAN, NEVEN OČIĆ i LUKA MUŠICA osvojila je 1. mjesto i stekla pravo nastupa na državnom prvenstvu.

ČESTITKE !!!!

U nastavku pogledajte fotografije s natjecanja

objavio: Željko Fort   datum: 11. 3. 2019.