UPISI 2018./2019.

Ispis statistike od 17. 5. 2013.

Učenici Leonardo Očić i Petar Husak Kuhar osvojili 1. mjesto na županijskoj razini Modelarske lige

Na županijskoj razini Modelarske lige održanoj 9. svibnja u OŠ Krapinske Toplice, učenici Leonardo Očić i Petar Husak Kuhar osvojili su 1. mjesto. Sudjelovalo je 12 ekipa, a naša druga ekipa u sastavu Patrik Plečko i Dominik Jureković osvojila je 4. mjesto. Mentor učenicima je učitelj tehničke kulture Ivan Čavlek. Pobjednička ekipa stekla je pravo sudjelovanja na državnoj razini koja se održava od 25. do 27. svibnja u Kraljevici.

Čestitamo!

objavio: Ivan Čavlek   datum: 15. 5. 2018.

Čestitamo!

objavio: Ivan Čavlek   datum: 15. 5. 2018.