Lara i Mark na Lidranu

Učenici naše škole, Lara Crljen i Mark Petrač, sudjelovali su 16.2.2018. na Županijskom susretu Lidrano u Krapini. Izveli su dramsko-scensku igru "Želim vratiti ljubav" Ivane Marinić, a njihova je mentorica bila prof.Sonja Kuštan. Svojom su izuzetnom izvedbom te dubokom saživljenošću s ulogama osvojili srca publike, a od žirija su dobili pohvale. Čestitamo im kreativnosti i velikom trudu koji su uložili u svoj rad. Spomenimo još i to da je Lara pozvana kao predstavnica naše škole na Novigradsko proljeće, susret mladih kreativaca iz cijele Hrvatske, na kojem je Mark sudjelovao prošle godine. Sretno Lari, njoj i Marku želimo još mnogo dobrih predstava i jedva čekamo da predstavu "Želim vratiti ljubav" vide učenici i učitelji naše škole.

objavio: Sonja Kuštan   datum: 22. 2. 2018.