Dani kruha i plodova zemlje

Učenici od 5. do 8. razreda Osnovne škole Krapinske Toplice sa svojim su razrednicima i učiteljima obilježili Dane kruha i plodova zemlje.

Fotogaleriju možete pogledati ovdje.

Blagovaonicu Osnovne škole Krapinske Toplice je u petak, 13. listopada 2017. godine, krasio miris domaćeg kruha, kolača, kiflica, orahnjača i makovnjača. Učenici od petog do osmog razreda u školu su donijeli domaće proizvode kojima su se svi zajedno počastili. Svaki je razred izložio proizvode na svom stolu. Prije blagovanja ravnatelj škole, gosp. Samson Štibohar, pozdravio je učenike i djelatnike škole te ih je sve zajedno pozvao na zajedničku molitvu. Nakon molitve učenici, učitelji i ostali djelatnici škole imali su priliku okusiti ukusne domaće delicije. Učitelj vjeronauka, gosp. Nikola Jakopčević,  pobrinuo se da se ostatak kruha i kolača izloži u parku Centra za odgoj i obrazovanje. Topličani su dobrovoljnim prilozima nagradili trud učenika. Novac sakupljen na taj način dodijeljen je učeničkoj zadruzi Zvirek veselja.

objavio: Sonja Kuštan   datum: 18. 10. 2017.