Obilježavanje Cvjetnice

Povodom Cvjetnice, u subotu  08.04.2017. u parku Bolnice, Društvo Naša djeca Krapinske Toplice pripremilo je prigodnu prodaju maslinovih grančica i rezanog cvijeća. Prikupljena sredstva biti će utrošena za uređenje dječjeg igrališta kod osnovne škole, stoga se zahvaljujemo svima koji su došli i podržali ovu humanitarnu akciju!

Učenička zadruga OŠ Krapinske Toplice „Zvirek veselja“ također je sudjelovala u akciji. Prodavali smo sadnice cvijeća i proizvode naše zadruge. Vrlo smo raznoliki u našoj ponudi proizvoda jer u radu sudjeluje više sekcija (keramika, rukotvorine, drveni proizvodi, mirisne svijeće,...).

Ovim putem željeli bismo se zahvaliti  DND Krapinske Toplice za organizaciju svih dosadašnjih akcija i mogućnosti da zadruga prodajom svojih proizvoda ostvaruje određene prihode iz kojih financiramo svoj rad.

objavio: Marijo Balašković   datum: 10. 4. 2017.