JAVNA AKCIJA PROMOCIJE VOLONTERSTVA U KRAPINSKIM TOPLICAMA

U petak 7.4. u Krapinskim Toplicama održana je javna akcija usmjerena promociji dobrobiti volonterstva i lokalnih volonterskih aktivnosti. Akcija se provela u sklopu projekta Volonterski centar VolontirAJMO koji financira Ministarstvo za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku, a Društvo Naša djeca Zabok partner je na projektu Mreži udruga Zagor.

Organizirane su igre za djecu iz Osnovne škole Krapinske Toplice i Centra za odgoj i obrazovanje Krapinske Toplice.

Zabavne igre pripremilo je Društvo Naša djeca Zabok, a proveli su ih vrijedni volonteri i volonterke Volonterskog kluba Gimnazije AGM: Anamaria, Klara, Sara, Nina, Sara, Mia, Tea, Silvio, Luka i Robert…Također je obilježen i Međunarodni dan zdravlja (7.4.) promičući tjelesno kretanje kroz igru.

objavio: Marijo Balašković   datum: 10. 4. 2017.