Naša škola ponovno dominirala na Županijskom krosu

Dana 27.10. 2016. održan je u Krapinskim Toplicama županijski kros. Novost ove godine je da se organizira Državno prvenstvo u krosu za učenike i učenice petih i šestih te sedmih i osmih razreda. Županijski prvaci stiču pravo izravnog nastupa na Državnom prvenstvu. Učenici naše škole su po, jubilarni,dvadeseti puta uzastopno bili daleko najuspješniji. Ekipa učenica 5. i 6. razreda je osvojila ekipno 1. mjesto a Tena Stepić je osvojila 1. mjesto  pojedinačno, Martina Jakoplić 3. mjesto, Petra Kos 5. mjesto, a Nika Pospiš 10 mjesto.

U kategoriji učenika 5. i 6. razreda ponovno je naša škola pobijedila a Ivan Kučkovečki je osvojio 1. mjesto pojedinačno, Luka Mušica 3. mjesto, Neven Očić je bio 7. a Luka Ružak 12.

U kategoriji učenica 7. i 8. razreda prvo mjesto pojedinačno je osvojila Lana Halapir, druga je bila Magda Slovenec, treća Lidija Mušica a Lara Lončarić je bila peta. Naravno , i ekipna pobjeda je pripala našoj školi.

U kategoriji učenika 7. i 8. razreda Karlo Ilijaš je osvojio treće mjesto pojedinačno a ekipa u sastavu Karlo Ilijaš, Danijel Mužek, Patrik Pospiš i Silvestar Plečko je bila ekipno druga.

Čestitamo svim učenicima i  želimo im puno uspjeha na Državnom prvenstvu.

U prilogu možete vidjeti kompletne rezultate natjecanja

Priloženi dokumenti:
REZULTATI_ZUPANIJSKOG_KROSA2016-17.docx (58.94 KB)

objavio: Željko Fort   datum: 27. 10. 2016.