Upisi u srednje škole - upisnice

Upisnice će se moći printati sa profila na upisi.hr nakon objave konačnih ljestvica poretka 11.7.2015.

Detalje možete pročitati u brošuri koja se nalazi na stranici upisi.hr - poveznica na brošuru

Kratke upute iz brošure:

Učenik svoj upis potvrđuje vlastoručnim potpisom i potpisom roditelja/skrbnika na upisnici dostupnoj na mrežnoj stranici NISpuSŠ-a (www.upisi.hr), koju je dužan dostaviti u srednju školu do roka navedenog u Kalendaru.

Dodatno, kandidati koji su ostvarili pravo na upis u programe obrazovanja za koje je potrebna potvrda liječnika školske medicine, liječnička svjedodžba medicine rada i/ili ugovor o naukovanju, dužni su do roka objavljenog u Kalendaru u srednju školu donijeti ove dokumente.

Rok za prvi upisni rok je 13.7. - 17.7. 2015. Uz upisnicu ste dužni dostaviti i medicinsku dokumentaciju.

objavio: Marijo Balašković   datum: 10. 7. 2015.