Za Brigitu

Poštovani roditelji!

Osnovna škola Krapinske Toplice odlučila se uključiti u akciju dobrovoljnog prikupljanja sredstava za kupnju vozila kojim bi se djevojčici Brigiti iz Selnog olakšalo putovanje do bolnice na prijeko potrebne terapije.

Budući da kod svojih učenika želimo poticati humano ponašanje i ljubav prema bližnjemu, pozivamo vas da nas podržite i svojim se dobrovoljnim prilogom uključite u akciju.

Poštovani roditelji i prijatelji!

Potaknuti smo pismom zamolbe za pomoć koju su roditelji djevojčice, Brankica i Zlatko Bednjenec, uputili  mještanima Općine Krapinske Toplice.

Kako je Građanski odgoj od ove godine postao sastavnica našega školskoga programa, mislimo da se upravo uključivanjem u ovakve akcije učenike može potaknuti da postanu svjesni i solidarni mladi ljudi.

Sredstva koja želite donirati možete uplatiti i na žiro račun roditelja:

2360000-3116344053; IBAN HR46 23600003116344053.

Srdačno vas pozdravljamo i unaprijed zahvaljujemo u vlastito ime kao i u ime obitelji Bednjanec!

objavio: Marina Prebila Rožić   datum: 19. 3. 2015.