Župan u posjetu OŠ Krapinske Toplice

Obilazeći općine i gradove diljem županije župan krapinsko-zagorski

Željko Kolar u pratnji svoje zamjenice

Jasne Petek posjetio je

Osnovnu školu Krapinske Toplice te područne škole

u Maloj Erpenji i Gregurovcu.

U prostorijama Općine održan je radni sastanak s načelnikom Ernestom Svažićem i njegovim suradnicima, a nakon sastanka župan je obišao Osnovnu školu Krapinske Toplice te područne škole u Maloj Erpenji i Gregurovcu. Također, obišli su i radove na novim prostorima Dječjeg vrtića Maslačak.

Na radnom sastanku u Općini razgovaralo se o turističkom razvoju mjesta, točnije infrastrukturnim turističkim projektima čija je priprema u tijeku.

Župan je održao sastanak s ravnateljem osnovne škole Samsonom Štiboharom te članovima školskog odbora, a obilaskom matične škole te područnih škola utvrđene su stvarne potrebe pojedinih škola što se tiče opremanja. Preseljenjem dječjeg vrtića iz prostora škole osnovna škola ostvarit će uvjete za uvođenjem jednosmjenske nastave.

Nakon obilaska škola župan i njegova zamjenica posjetili su i novoizgrađeni Dječji vrtić Maslačak. Završetak radova na novoj zgradi Dječjeg vrtića Maslačak očekuje se na proljeće ove godine, a novi prostori pružit će znatno veće kapacitete koji će zadovoljiti potrebe za smještajem djece u vrtić u Krapinskim Toplicama.

izvor: http://www.kzz.hr/posjet-krapinskimtoplicama

objavio: Marina Prebila Rožić   datum: 30. 1. 2014.