Književni susret

U Krapinskim Toplicama je,

u Općinskoj knjižnici Krapinske Toplice,

29.10.2013. u 9 sati,

održan književni susret sa spisateljicom

Jasminkom Tihi-Stepanić

Susretu su prisustvovali učenici sedmih razreda naše škole.

Učenici su na susretu bili jako aktivni i spisateljici su postavili razna zanimljiva pitanja. Književnica je razgovarala s njima o svome djelu, romanu za mlade „Imaš fejs?“. Govorila je o likovima, njihovim zgodama i nezgodama, a zatim su svi zajedno popričali i o „fejsu“. Pitali su se što je to „fejs“, čemu služi i kada se njime treba služiti. Razgovaralo se i o spisateljičinoj novoj knjizi  koja se upravo tiska, „Bacit ću ti kompjutor kroz prozor“. Da bi mogla usvojiti kompjutorske pojmove vezane uz radnju te knjige, književnici su pomogli njezini učenici jer ona je učiteljica hrvatskog jezika u osnovnoj školi. Gospođa Jasminka je rekla da radi na još jednoj knjizi, a kojoj, to nam nije željela otkriti.

Učenici bili zadovoljnji susretom s književnicom i rekli su da bi ga rado ponovili. Jedan je učenik u znak zahvalnosti za ovo lijepo druženje spisateljici poklonio buket cvijeća. Ona se zahvalila na cvijeću, pohvalila nas za aktivnost i zanimljiva pitanja i završila susret.

Ja mislim da je ovo druženje bilo fantastično, a tako misle i ostali učenici koji su mu prisustvovali.

Martin Svažić, 7.a

objavio: Marina Prebila Rožić   datum: 21. 11. 2013.