Čitanje naglas

U srijedu 23. listopada, u 17 sati i 30 minuta,

u Općinskoj knjižnici Krapinske Toplice

održano je čitanje naglas u sklopu projekta

„Tko čita, ne skita“.

Program su osmislile su učiteljice hrvatskog jezika Mira Korbar i Sonja Kuštan u suradnji s ravnateljicom Općinske knjižnice Nadicom Majsec-Kobaš.

Brojna publika uživala je u čitateljskim autobiografijama naših petaša, pričama Božidara Prosenjaka koje su interpretativno čitali učenici viših razreda, ulomcima iz omiljenih knjiga naših učiteljica, ravnatelja škole, ravnateljice knjižnice i dožupanice, mudrim izrekama o knjigama i čitanju te glazbenim točkama u izvođenju učenika naše škole koji su polaznici glazbenih škola.

Neki su od nas imali i tremu i bili jako uzbuđeni, no publika nas je dočekala velikim ohrabrujućim pljeskom.

Bilo je to lijepo iskustvo za nas kao izvođače kao i za gledatelje.

Matea Kobaš, 7.a

objavio: Marina Prebila Rožić   datum: 12. 11. 2013.