Turnir "Čovječe ne ljuti se"

Turnir je održan 1.3.2013. u prostorijama OŠ Krapinske Toplice.

Kliknite na više kako bi pročitali više o turniru i pogledali slike.

Vijeće učenika OŠ Krapinske Toplice,u prostorijama škole organiziralo je 1.3.2013. turnir u društvenoj igri „Čovječe ne ljuti se“. Na turniru su sudjelovali predstavnici svih razreda matične škole, kao i predstavnici PŠ Gregurovec i PŠ Mala Erpenja. U prvom i drugom krugu ravnopravno su se borili učenici nižih i viših razreda. Bilo je  napeto i neizvjesno do samog finala, u kojem je:

PRVO MJESTO OSVOJILA: JANA LUCIJA HARPER, UČENICA 7. B razreda i osigurala kolače iz slastičarnice Lucija za cijeli razred

DRUGO MJESTO OSVOJIO JE: TIN BARTOL, UČENIK 1.a razreda i osigurao pizzu iz pizzerije Servus za cijeli razred

TREĆE MJESTO OSVOJILA JE: LUNA PLEČKO,UČENICA 5.  razreda, njezin razred vodit će muzički program škole dva tjedna

Vaši VIJEĆNICI izvještavat će vas o daljnjim akcijama.

objavio: Marijo Balašković   datum: 18. 3. 2013.