RUKOMETAŠICE I RUKOMETAŠI ŽUPANIJSKI PRVACI!!!

Na finalnom turniru županijskog prvenstva u rukometu koji je održan 8.3 2012. u Zlatar Bistrici učenice i učenici naše škole su osvojili prva mjesta. Cure su u uzbudljivim  i neizvjesnim utakmicama pobijedile Zlatar Bistricu s 9:8 (makar su gubile sa 7:3) i Hum Na Sutli s 8:7, a dečki Mariju Bistricu sa 6:3 i Budinšćinu s 10:6.

Iako nije dobro isticati pojedince u ekipnim sportovima ipak treba istaknuti kapetanicu ženske ekipe Nikolinu Horvatek koja je u najtežim trenucima vodila ekipu do pobjeda i vratara muške ekipe Mislava Kuštana koji je svojim čudesnim obranama donosio prevagu našoj momčadi.

Za našu su školu igrali: VALENTINA GRANEC, MONIKA KOZJAK, NIKOLINA HORVATEK, JELENA FILIPAJ, MONIKA ZRINSKI, MARTINA HORVATEK,KARMELA KRKLEC, PAOLA PETRAČ, KAROLINA KRAMARIĆ, PETRA FUČEK, KARLA JEŽEK, MELITA HRŠAK, MISLAV KUŠTAN, NIKOLA BUOVAC, VEDRAN KRAMARIĆ. KREŠIMIR VDOVIĆ. MARKO BUOVAC, JOSIP RUPČIĆ, WILIM HORVAT, ANTE GRGIĆ, JURICA BATIŠTA, ZVONIMIR VDOVIĆ, I STJEPAN SALATKO

čETITAMO !!!!

objavio: Željko Fort   datum: 8. 3. 2012.