OBAVIJEST O ORGANIZACIJI RADA ŠKOLE ZA ŠK. GOD. 2023./2024.

Poštovani učenici i roditelji!

Osnovna škola Krapinske Toplice u školskoj godini 2023./2024. radit će u turnusima A i B. Turnusi za razrednu nastavu izmjenjivat će se na tjednoj bazi, a predmetna nastava bit će uvijek u A turnusu (ujutro).

Nastava za sve učenike počinje 4. rujna 2023. prema A turnusu – predmetna nastava i A razredi razredne nastave – ujutro (početak u 8,00 sati), a B razredi razredne nastave poslijepodne (početak u 12,30 sati).

Izuzetak su 1. razredi – opširnije u nastavku.

PROTOKOL ZA PRVI NASTAVNI DAN 4. RUJNA

1. RAZREDI MATIČNE ŠKOLE

1.a razred  - razrednica Vlatka Ciglenečki

Okupljanje učenika i roditelja u 11,30 sati u prizemlju škole gdje će ih dočekati razrednica. Predviđeno je kratko upoznavanje i druženje učenika i učiteljice nakon čega slijedi prigodni program dobrodošlice s početkom u 12 sati.

1.b razred – razrednica Marcela Varga

Okupljanje učenika i roditelja u 12,00 sati u prizemlju škole gdje će ih dočekati razrednica. Predviđen je prigodni program dobrodošlice s početkom u 12 sati nakon čega slijedi kratko upoznavanje i druženje učenika i učiteljice.

NAPOMENA: Učenici 1. razreda ne trebaju nositi školske torbe ni školski pribor na prvi nastavni dan.

Detaljne informacije o organizaciji prvog nastavnog tjedna kao i informacije o preuzimanju udžbenika i ostalih nastavnih materijala za 1. razrede roditelji će dobiti od razrednica po dolasku u školu.

OSTALI RAZREDI

Svi učenici u školu trebaju donijeti svoje školske torbe kao i dodatne vrećice (preporučamo platnene kako ne bi došlo do pucanja) zbog preuzimanja udžbenika, kao i školske papuče u koje će se preobuti nakon ulaska u školu.

Zbog količine i težine udžbenika i ostalih materijala, svaki će se razredni odjel u ponedjeljak dogovoriti s razrednikom/com o preuzimanju istih.

MATIČNA ŠKOLA

A TURNUS – predmetna nastava i A razredi razredne nastave

-  nastava počinje u 8,00, a odvoz učenika kućama je u 10,00

Po dolasku okupljanje svih učenika u prizemlju škole radi održavanja prigodnog programa.

Nakon programa učenici sa svojim razrednicima odlaze u svoje učionice.

Prije odlaska u učionice razrednici 5. i 6. razreda će imenom i prezimenom prozvati učenike svog razrednog odjela. Popis učenika 5. i 6. razreda bit će dostupan na oglasnoj ploči u prostoru škole u petak, 1. rujna 2023.

- B razredi razredne nastave

- nastava počinje u 12,30, a odvoz učenika kućama je u 14,30

Po dolasku okupljanje svih učenika u prizemlju škole gdje će ih dočekati njihove razrednice.

OSTALI NASTAVNI DANI

Ostale dane nastava će se odvijati na sljedeći način:

A turnus

Predmetna nastava i A razredi razredne nastave – ujutro

Početak nastave u 8,00 sati.

Završetak nastave u 12,30 sati za razrednu nastavu, a u 14,10 sati za predmetnu nastavu.

B razredi razredne nastave – popodne

Početak nastave u 12,30 sati.

Završetak nastave u 16,55 sati.

B turnus

Predmetna nastava i B razredi razredne nastave – ujutro

A razredi razredne nastave – popodne

Početak i završetak nastave jednako kao u A turnusu.

Vozni red autobusa bit će objavljen na web stranici škole.

objavio: Mateja Posavec   datum: 29. 8. 2023.