Mjesec našeg filma u Kinu Toplice

Obavijest za učenike, roditelje i sumještane

U Kinu Toplice će se tijekom svibnja održati projekcije hrvatskih filmova u suradnji s Hrvatskim audiovizualnim centrom. Naime, HAVC projektom H15 obilježava 15 godina svog djelovanja u sklopu čega će u 56 gradova i 72 kina diljem Hrvatske biti prikazano 60 domaćih filmova.

Među kinima koja su dio ovog projekta je i naše Kino Toplice koje će od 1. do 31. svibnja, uz redovni program, subotama prikazati i sedam hrvatskih filmova. Naglasak je na filmovima za djecu i mlade, lektirnim naslovima, a uoči Dana državnosti prikazat će se dokumentarac „Glasnije od oružja“. Ulaz na navedenih 7 projekcija je besplatan.

Zahvalni smo i ponosni što je naše mjesto dio ove manifestacije te ovim putem pozivamo sve zainteresirane sumještane da podrže projekt, posjete naše kino i uživaju u projekcijama filmova!

objavio: Mateja Posavec   datum: 3. 5. 2023.