Božićni program učenika OŠ Krapinske Toplice

U četvrtak, 22. prosinca 2022., obilježili smo kraj 1. polugodišta, kao i nadolazeće božićne i novogodišnje blagdane prigodnim glazbeno-scenskim programom. Naš se program odvijao u Domu kulture, a izveli su ga učenici Osnovne škole Krapinske Toplice (matična škola i područna škola Gregurovec).

Kako je izgledao naš program, možete pogledati na fotografijama u nastavku.

Također, ovim vam putem još jednom želimo poželjeti blagoslovljen Božić i sretnu, zdravu i uspješnu Novu godinu!

Dragim našim učenicima i njihovim obiteljima želimo da im praznici budu ispunjeni ljubavlju, mirom, zajedništvom i toplinom.

Vidimo se ponovno u 2. polugodištu, 9. siječnja 2023.

objavio: Mateja Posavec   datum: 23. 12. 2022.