Poziv na literarno-glazbeni program "Knjiga spaja generacije"

Poštovani prijatelji OŠ Krapinske Toplice, ljubitelji knjiga i čitanja!
Pozivamo vas na druženje uz literarno-glazbeni program "Knjga spaja generacije". Učenici naše škole su pod vodstvom učiteljica glazbene kultura Marte Turkulin-Horvat i učiteljice hrvatskoga jezika Sonje Kuštan, voditeljice dramske skupine,  osmislili program tijekom kojega će članovi dramske skupine čitati ulomke iz romana za mlade hrvatskih autora, a njihovi će ih prijatelji glazbenici podržati glazbenim izvedbama. Čitajući djela pridružit će im se i njihove učiteljice te nekolicina hrabrih roditelja.
Program je osmišljen u suradnji s Općinskom knjižnicom Krapinske Toplice s namjerom da se i na ovaj način obilježi Mjesec hrvatske knjige.
Bilo bi nam neizmjerno drago da nas podržite kao gledatelji ili, što je još bolje, da nam se pridružite kao čitači.
Druženje će se održati u "Kavanici" u Krapinskim Toplicama 25. 10. u 18 sati.
Radujemo se vašem dolasku!

objavio: Sonja Kuštan   datum: 21. 10. 2022.