Obavijest za sve sudionike u prometu

Poštovani,

s obzirom na to da su danas, 10. listopada, započeli radovi na izgradnji rotora čime se povećao protok prometa u neposrednoj blizini naše škole, pozivamo sve vozače, ali i ostale sudionike u prometu, na povećan oprez.

Podsjećamo kako je u zonama svih osnovnih škola potrebno smanjiti brzinu kretanja, ne parkirati nepropisno, zaustaviti vozilo i djeci dati znak rukom da mogu sigurno prijeći cestu, voditi računa o tome da djeca ne poznaju ili nedovoljno poznaju prometne propise, voditi računa o tome da su djeca nižeg rasta što im onemogućuje dobru preglednost prometne situacije, a istovremeno su teže uočljivi ostalim sudionicima u prometu.

Pozivamo Vas na suradnju i zajedničku brigu o dobrobiti i sigurnosti naših školaraca!

objavio: Mateja Posavec   datum: 10. 10. 2022.