Vijeće učenika u posjetu načelnici

Povodom Dječjeg tjedna 2022. članovi Vijeća učenika naše škole u utorak, 4. listopada posjetili su Općinu Krapinske Toplice kako bi sudjelovali na sastanku s načelnicom Gordanom Jureković.

Članovi Vijeća učenika načelnici su postavljali pitanja koja su prikupili među svojim razrednim kolegama, a koja se tiču problema u nadležnosti Općine.

Širok raspon tema kojih su se predstavnici Vijeća  dotakli – od prometne signalizacije, uređivanja nogostupa i cestovnih prijelaza do uređivanja dječjih igrališta i okoliša - pokazuje ozbiljnost njihovog promišljanja i razumijevanje problema lokalne zajednice, kao i mogućih rješenja.

Posjet Vijeća učenika uz pratnju voditeljice Marcele Varga već je postao svojevrsna tradicija zahvaljujući kojoj učenici dobivaju izravne informacije o aktualnostima u općini, a načelnica uvid u razmišljanja i interese njenih najmlađih pripadnika.

objavio: Daria Mikulec   datum: 6. 10. 2022.