"KAD SE MALE RUKE SLOŽE"

Kao što već znamo škola dobiva novi unutarnji i vanjski izgled. U prilog tome možemo se pohvaliti da su se u radove uključili i sami učenici čišćenjem njenog okoliša. U petak 26.02.2021. u sinergiji s tehničkim osobljem škole, na čelu s tajnicom škole gospođom Bernardom i računovotkinjom Marijom  koje su se pobrinule za unutarnje biljke, učenici 6.a Ivan Fučkar, Antonio Hršak, Mario Iosif Križnik, Karlo Gradiški i Andrija Žnidarić zajedno s razrednikom i učenici 7.a razreda Ivan Jurković i Rikardo Hrestak zajedno s gospodinom Mlinarićem, te djelatnici „ Eko aleja“ pobrinuli su se za sam okoliš.

Iskreno zahvaljujemo svima koji su sudjelovali u čišćenju i uređenju. S radošću se iščekuje završetak radova unutar škole i povratak učenika u školske klupe.

objavio: Nikola Jakopčević   datum: 28. 2. 2021.