We are eco - friendly

Tijekom zimskih praznika u Osnovnoj školi Krapinske Toplice održane su radionice za darovite, talentirane i zainteresirane učenike

U okviru jedne radionice učenici uključeni u Erasmus + projekt „We are eco - friendly“ u suradnji sa slovačkom školom Základná škola Jozefa Cígera Hronského, Krupina prezentirali su svoje dosadašnje aktivnosti i rezultate drugim učenicima. Budući da je prva tema odrađena u sklopu Erasmus+ projekta bila voda, učenici su predstavljali rijeke, jezera, mora, močvarna područja i termalne izvore u Krapinskim Toplicama. Nakon održanih prezentacija učenici su podijeljeni u grupe učili rješavajući kviz kreiran u Kahoot! – u, jednostavnom digitalnom alatu. Na kraju su učenici i učitelji izmijenili dojmove o provedenoj radionici.

izvor: http://www.zagorje.com/clanak/vijesti/kviz-i-radionice-za-darovite-ucenike-u-os-krapinske-toplice

objavio: Marina Prebila Rožić   datum: 11. 1. 2019.