Terenska nastava u Zagrebu 9.5.2018.

Divno vrijeme, dobro društvo, najbolji sladoled u gradu, ples, kornjačice, cvijeće i zelenilo dokle pogled seže- tako bismo u jednoj rečenici mogli opisati terensku nastavu u Zagrebu na kojoj su bili učenici od 5. do 8. razreda naše škole 9. svibnja.

Pogledali smo dramsko-plesnu predstavu "Superjunaci" u kazalištu KNAP. Predstava je to argentinskih autora s elementima plesa, borilačkih vještina i glazbe različitih žanrova s porukom da nasilju treba reći NE, a da su ljubav, zajedništvo i poštovanje prave supermoći.
Osladili smo se najboljim sladoledom u metropoli u slastičarnici Vincek, prošetali se zagrebačkom špicom i zaželjeli želju pokraj Manduševca.
Odmor od zagrebačke vreve potražili smo u oazi mira i zelenila u Botaničkome vrtu gdje su učenici krenuli u potragu za zanimljivim biljkama i uživali u hladovini.
Slike možete pogledati u fotogaleriji.

objavio: Marijo Balašković   datum: 11. 5. 2018.