Upisi u 1.razred školska godina 2020./2021.

Poštovani roditelji   budućih učenika  prvih razreda,

pripreme za upis u 1.razred OŠ obavit će se prema naputcima HDŠSM (Društvo školskih liječnika pri Hrvatskom liječničkom zboru) i HZJZ  i  MZO.

S obzirom na okolnosti, ove godine pokušat ćemo se organizirati najbolje što znamo kako bi što kvalitetnije odradili  ovaj velik i zahtjevan posao. Ove godine će liječnički  pregledi za svu djecu biti u školskoj ambulanti u Zaboku,  Zivtov trg 3.

Termini liječničkog pregleda-(sistematski pregled ) proslijeđeni su u  Dječji vrtić  Maslačak.

Datumi pregleda   ostaju isti za našu školu  od  14. 5. 2020 do 22. 5. 2020., uz izmjenu satnice dolaska.  Molimo da poštujete datume  dolaska na sistematski pregled, a u iznimnim situacijama kontaktirajte liječnicu dr. Mirjanu Zjača Novosel, na broj telefona  049/ 221-647 u  vremenu  7.00-9.00 sati ili 13.00-15.00 sati.

Školska povjerenstava  za upis u prvi razred i upisi obavit će se  naknadno, po dobivenim uputama nadležnog Ministarstva, krajem  lipnja,  o čemu ćete biti pravovremeno obaviješteni putem telefona.

S  poštovanjem,

Ravnatelj škole,

Samson Štibohar, dip. teolog

objavio: LANA FLEGAR   datum: 12. 5. 2020.