Prezentacija zanimanja za učenike 7. i 8. razreda

U našoj školi održan je roditeljski sastanak predstavljanja deficitarnih zanimanja i srednjoškolskih programa učenicima 7. I 8. Razreda.

Cilj je potaknuti učenike završnih razreda osnovnih škola da se odluče za zanimanja koja su deficitarna u Krapinsko-zagorskoj županiji. Uz pregled promotivnih filmova predstavile su se srednje škole sa svojim zanimanjima.

Ovo događanje organiziraju Krapinsko-zagorska županija, županijska Obrtnička komora, Hrvatska gospodarska komora Županijska komora Krapina te Hrvatski zavod za zapošljavanje Područni ured Krapina.

Događaju su nazočili uz ravnatelja škole Samsona Štibohara i predstavnici županije mr. Sanja Mihovilić u ime župana KZŽ; predsjednik Obrtničke komore KZŽ g. Davor Pleško; predstavnica HZZ gosp. Nataša Nesek; predstavnici Udruženja obrtnika Krapinske Toplice g. Mirko Blažičević i predstavnici zagorskih srednjih škola.

Osmašima sretno u odabiru svojih budućih zanimanja!

ravnatelj

Filmove o zanimanjima možete još neko vrijeme pogledati ili preuzeti na sljedećim linkovima: Građevinarstvo 1 i Metalurgija         Građevinarstvo 2 i Ugostiteljstvo

objavio: Marijo Balašković   datum: 12. 4. 2018.

ZALOGAJČEK

« Siječanj 2019 »