UPUTE ZA SPRJEČAVANJE I SUZBIJANJE EPIDEMIJE BOLESTI COVID-19 VEZANO UZ RAD PREDŠKOLSKIH USTANOVA, OSNOVNIH I SREDNJIH ŠKOLA U ŠKOLSKOJ GODINI 2021./2022. - HZJZ i MZO

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Dana 26. kolovoza predstavljene su Upute za sprječavanje epidemije COVID-19 vezano za rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2021./2022. (nalaze se i u privitku).

Na temelju navedenih Uputa, te u skladu s materijalno-tehničkim i prostornim uvjetima OŠ Krapinske Toplice (matična škola i PŠ Mala Erpenja i Gregurovec), kao i nakon eventualnih dodatnih konzultacija s MZO i osnivačem (KZŽ) tijekom narednih nekoliko dana, izraditi će se Provedbeni plan organizacije i održavanja nastave u OŠ Krapinske Toplice za 2021./2022. nastavnu godinu. Sastavni dio Provedbenog plana bit će Protokoli za učenike (RN i PN), roditelje i djelatnike s jasno definiranim uputama o organizaciji nastave i postupanju tijekom boravka u školi, a s kojima će navedeni biti upoznati u najkraćem roku od njihova donošenja.

Također, idući tjedan će biti objavljeni rasporedi smjena i sati, red vožnje školskih autobusa, termini i način podjele udžbenika i drugih nastavnih sredstava, kao i sve ostale informacije vezane za početak nastavne godine.

S poštovanjem!

objavio: Samson Štibohar   datum: 31. 8. 2021.